23 lipca 2020 By admin Off

Czym spowodowany jest wzrost firm bukmacherskich w Polsce?

Ostatnie lata sprawiły, że na polskim rynku pojawiło się wiele nowych firm oferujących naziemne jak i internetowe zakłady bukmacherskie. Jeszcze jakieś 7-8 lat temu na dobrą sprawę działali 3-4 bukmacherzy podczas gdy obecnie jest ich już kilkudziesięciu. Co zatem jest powodem takiego wzrostu?

Nowa Ustawa Hazardowa

Rok 2017 przyniósł nowelizację Ustawy Hazardowej, która została uchwalona w 2009 roku. Od tego momentu zakłady zostały uznane grami hazardowymi. Cały ten zabieg miał za zadanie pomoc w rozpoznaniu legalnych firm działających na terenie Polski, bowiem duża część osób korzystała z zagranicznych witryn internetowych i to właśnie tam uiszczała zakłady.

Cyfryzacja

W obecnej rzeczywistości bukmacherzy https://winwonwon.pl/ wcale nie muszą martwić się o swoje naziemne punkty. Dzieje się tak dlatego, że duża część graczy przeszła na obstawianie za pomocą internetu. Jest to bardzo wygodna opcja, która umożliwia zakładanie się praktycznie 24 godziny na dobę. Oprócz zakładów sportowych bukmacherzy bardzo często w swojej ofercie posiadają również zakłady wirtualne oraz gry karciane.

Różne dyscypliny

Rozwój internetu sprawił, że każdy może w mgnieniu oka poznać daną dyscyplinę sportu, porównać statystyki czy też ostatnie spotkania rozgrywane przez poszczególne drużyny. Dlatego też każdy, kto zechce poświęcić chociaż 5 minut na rejestrację. Mniej doświadczonym graczom z pomocą przychodzą tematyczne grupy oraz fora internetowe.