30 czerwca 2020 By admin Off

Pozycjonowanie stron – dlaczego jest korzystne?

Reklama ówczesnego wieku stanowi wyzwanie. Niełatwo jest przemówić do człowieka, którego napastuje co najmniej kilka firm jednocześnie, oferując swoje usługi. Aby Twój biznes miał prawo bytu rynkowego, musisz udowodnić, że to Twoja firma jest najlepsza. Zadanie nie jest proste, ale nie jest też niemożliwe! W dobie Internetu, kluczem do sukcesu jest stworzenie czegoś, co przemówi do wszystkich. 

Dobra reklama to reklama Internetu, która jako pierwsza wyświetli się w naturalnych wynikach google. I wcale nie mam tu na myśli, sztucznie stworzonej, zakupionej od GoogleAdwords usługi, opatrzonej mianem “reklama”. Użytkownik wie, że ktoś za to zapłacił, by jego usługi zajmowały górną pozycję! Naturalne wyniki Google pojawiają się na szczycie, ponieważ ktoś sobie zapracował na szacunek i renomę! Faktem jest, że Google wyświetla w pierwszej kolejności te wyniki, które zdają się udzielać najbardziej sensownej odpowiedzi na pytania jakie zadaje użytkownik. Za to, która ze stron znajdzie się w czołówce odpowiadają algorytmy Google. Jeszcze nikt, żaden genialny matematyk nie rozpracował metody ich działania! Wiemy jednak, że istnieje ok. 200 czynników, które regulują wynik algorytmu! Wbrew pozorom nie chodzi wyłącznie o treści pojawiające się na stronie, ale i architekturę strony, o jej kod, o adres URL, o linkowanie, o komentarze w mediach, o to jak skonstruowana jest treść strony i jakiej jakości jest grafika. 

Pozycjonowanie stron internetowych jest więc, ogromnym wyzwaniem! Niejednokrotnie okazuje się, że celem osiągnięcia wysokiej pozycji w google, potrzebna jest całkowita zmiana i godziny pracy!

Zapoznaj się z ofertą https://seoinvention.pl/